Gözünüz Yükseklerde Olsun…

Evinizi taşıma günü yaklaştıkça uykularınız kaçıyor değil mi? Özellikle uzun süredir taşınma deneyimi yaşamadıysanız sizi karanlık günlerin beklediğini zannediyor olabilirsiniz. Oysa bunlara hiç gerek yok. Bizimle tanıştıktan sonra; her gün taşınıyor olsanız da çok yorulmayacağınızı göreceksiniz. Zira size verdiğimiz kaliteli hizmetler kapsamında evinizi veya ofisinizi göz açıp kapayıncaya kadar taşıyor ve gündelik hayatınız neredeyse hiç kesintiye uğramadan yeni adresinize yerleşmenizi sağlıyoruz.

Mersin asansörlü evden eve nakliyat servisimiz sayesinde önceleri saatler süren taşınma işlemi dakikalar içerisinde güvenli biçimde tamamlanıyor. Ayrıca Mersin asansörlü taşımacılık işlemlerimiz sayesinde apartmanınızın sınırlamalarına da tabi olmuyor ve çevrenize hiç rahatsızlık vermiyorsunuz. Mersin Ertem Nakliyat ekibi olarak, Mersin evden eve nakliyat sistemimiz sigortalı olup, bu güne kadar herhangi bir zayiat yaşanmış değildir. Buna rağmen her ihtimale karşı evden eve nakliye başta olmak üzere tüm taşımacılık işlemlerimizde sigorta yapıyor ve olası komplikasyonlara karşı tedbir alıyoruz.

Mersin Evden Eve Nakliyat Neden Avantajlıdır?
Geleneksel taşınma yönteminde en az 2 taşıyıcı, bina içerisindeki yolu kat edip, şartlara göre eşyaları merdivenlerden indirmek zorunda kalabilmekte, bu nedenle sürecin hızlanması için daha fazla taşıma personeli gerekmekteydi. Bu da doğal olarak maliyetin yüksek olmasına karşın işlemlerin pek de hızlanmamasına yol açmaktaydı. Oysa Mersin asansörlü evden eve nakliye hizmetleri kapsamında taşıma işleminin daire içerisindeki bir balkon kapısına veya büyük pencereye kadar olması söz konusu olduğundan hem zaman daha iyi kullanılmakta hem de insan maliyeti azalmaktadır. Ayrıca Mersin asansörlü taşıma kat edilen mesafe azaldığından eşyalarınızın daha güvende olmasını sağlamaktadır.

Taşıma asansörleri insanlar için değil, yük için tasarlanan özel araçlardır. Mersin asansörlü evden eve taşımacılık sisteminde kullandığımız asansör sistemlerimiz, yalnızca sizin eşyalarınızı değil, çok daha ağır yükleri taşıyabilmek için üretilmiştir. Bu asansörlerin ciddi güvenlik mekanizmaları vardır ve eşyalarınız %100 güvenli şekilde taşınmaktadır. Mersin asansörlü taşıma işlemlerimizde eşyalarınız asansör paletine sağlam biçimde bağlanarak doğru hızla zemine indirilir veya yükseltilir. Bu süreç içerisinde komplikasyon çıkma ihtimali neredeyse yoktur. Sonuç olacak uygun maliyetler ve çok hızlı bir taşınma süreci sizi beklemektedir. Siz de garantili ve uygun fiyatlı evden eve taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilir, uygun fiyatlarla taşımacılık imkanına sahip olabilirsiniz.

Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.