KURUMSAL

Ertem Nakliyat ekibi olarak, firma unvanımızı almadan önce geçmişte uzun süren bir deneyim ve birikime sahip olduktan sonra 2009 yılında taşımacılık sektörüne Ertem Nakliyat adı ile resmi olarak ilk adımımızı attık.
Günümüze kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızda (ev, ofis, mobilya, parça eşya, fuar, resmi kurum taşımacılığı gibi) müşteri portföyümüzü genişletmek adına kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik. En iyi paketleme sistemi, Garantili nakliye hizmeti, sözleşme, sigorta ve diğer tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirdik.
Temel prensibi titizlik ve dürüst çalışma üzerine inşa edilmiş olan şirketimiz Mersin evden eve nakliyat ve diğer tüm illerimize taşımacılık işlemlerinde garantili hizmet vermektedir.

 

NELER YAPTIK?
Kuruluşumuzdan beri binlerce evden eve nakliye işi, yüzlerce parça eşya taşımacılığı, yüksek girişli katlardan 20. kata kadar asansörlü taşımacılık işi, resmi dairelerin kurumsal taşımacılık işleri ve dahası…

 

NELER YAPIYORUZ?
Donanımlı araç filomuzla eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Araçlarımızın kasaları ev eşyası taşımacılığı için özel olarak yaptırılmıştır. Askı aparatları ve halı ile kaplanmış olan araç kasalarımız eşyalarınızın zarar görmesi ciddi oranda düşürmektedir.
25. Kata kadar ulaşabilen asansörlü sistemler sayesinde eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyoruz.
Sigortalı taşıma yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.
Sözleşmeli nakliye hizmetimizle işimizin arkasında durduğumuzu ispatlıyoruz.
Bizden talep edilen ve anlaşma halinde gerçekleşecek olan her işimiz için %100 Müşteri Memnuniyet ve GARANTİ sunuyoruz.

 

MİSYONUMUZ
Daha kaliteli ve ekonomik hizmet verebilmek için tüm çabamızla çalışmaktayız. Temiz, dürüst ve titizlik en büyük misyonumuzdur. Her şeyden önce bizi tercih eden kişi ya da kurumların bizden olumlu şekilde bahsetmesini isteriz. Bu nedenle, öncelikli misyonumuz müşteri memnuniyetidir.

 

VİZYONUMUZ
Zamana ayak uydurarak son teknoloji taşıma ekipmanları ile her zaman rakiplerimize göre daha iyi taşımacılık hizmeti gerçekleştirmek.