Asansörlü Taşıma

Mersin’de Asansörlü taşımacılık, özellikle yüksek katlı binalarda yapılan taşımacılık işlemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde özel olarak tasarlanmış bir yük taşıma asansörü aracılığıyla eşyalar yüksek katlara veya yüksek zemin katta bulunan evlere taşınır. Asansörlü taşımacılık işlemi, hem zamandan tasarruf sağlar hem de eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını mümkün kılar. Bu yöntem, özellikle ağır veya büyük eşyaların taşınması sırasında oldukça etkilidir. Mersin’de Asansörlü evden eve taşımacılık işlemi, firmamızca özel olarak eğitilmiş personel tarafından gerçekleştirilir ve eşyaların taşınması sırasında herhangi bir hasarın oluşmaması için gerekli tüm tedbirler alınır. Sizler de Mersin’de asansörlü ev taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız Ertem Asansörlü Nakliyat firması ile iletişime geçerek eşyalarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Gözünüz yüksekte olsun…
Mersin evden eve nakliyat firması olarak sizlere asansörlü taşıma ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Evinizi taşıma günü yaklaştıkça uykularınız kaçıyor değil mi? Özellikle uzun süredir taşınma deneyimi yaşamadıysanız sizi karanlık günlerin beklediğini zannediyor olabilirsiniz. Oysa bunlara hiç gerek yok. Bizimle tanıştıktan sonra; her gün taşınıyor olsanız da çok yorulmayacağınızı göreceksiniz. Zira size verdiğimiz kaliteli hizmetler kapsamında evinizi veya ofisinizi göz açıp kapayıncaya kadar taşıyor ve gündelik hayatınız neredeyse hiç kesintiye uğramadan yeni adresinize yerleşmenizi sağlıyoruz.
Mersin asansörlü evden eve nakliyat servisimiz sayesinde önceleri saatler süren taşınma işlemi dakikalar içerisinde güvenli biçimde tamamlanıyor. Ayrıca Mersin asansörlü taşıma işlemlerimiz sayesinde apartmanınızın sınırlamalarına da tabi olmuyor ve çevrenize hiç rahatsızlık vermiyorsunuz. Mersin asansörlü evden eve nakliye sistemimiz sigortalı olup, bu güne kadar herhangi bir zayiat yaşanmış değildir. Buna rağmen her ihtimale karşı Mersin asansörlü taşıma hizmetlerimizde sigorta yapıyor ve olası komplikasyonlara karşı tedbir alıyoruz.

Mersin Asansörlü Evden Eve Nakliyat Neden Avantajlıdır?
Geleneksel taşınma yönteminde en az 2 taşıyıcı, bina içerisindeki yolu kat edip, şartlara göre eşyaları merdivenlerden indirmek zorunda kalabilmekte, bu nedenle sürecin hızlanması için daha fazla taşıma personeli gerekmekteydi. Bu da doğal olarak maliyetin yüksek olmasına karşın işlemlerin pek de hızlanmamasına yol açmaktaydı. Oysa Mersin asansörlü evden eve nakliye hizmetleri kapsamında taşıma işleminin daire içerisindeki bir balkon kapısına veya büyük pencereye kadar olması söz konusu olduğundan hem zaman daha iyi kullanılmakta hem de insan maliyeti azalmaktadır. Ayrıca Mersin asansörlü taşıma; kat edilen mesafe azaldığından eşyalarınızın daha güvende olmasını sağlamaktadır.

Taşıma asansörleri insanlar için değil, yük için tasarlanan özel araçlardır. Mersin asansörlü evden eve taşıma sisteminde kullandığımız asansör sistemlerimiz, yalnızca sizin eşyalarınızı değil, çok daha ağır yükleri taşıyabilmek için üretilmiştir. Bu asansörlerin ciddi güvenlik mekanizmaları vardır ve eşyalarınız %100 güvendedir. Mersin asansörlü taşıma işlemlerimizde eşyalarınız asansör paletine sağlam biçimde bağlanarak doğru hızla zemine indirilir veya yükseltilir. Bu süreç içerisinde komplikasyon çıkma ihtimali neredeyse yoktur. Sonuç olacak uygun maliyetler ve çok hızlı bir taşınma süreci sizi beklemektedir. Siz de Mersin asansörlü evden eve taşıma hizmetlerimiz için bize ulaşabilir, uygun fiyatlarla Mersin asansörlü taşıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (2 Yorum)

  • Emre SAYGILI

    - Ağustos 5, 2017 4:45 pm

    Asansörlü taşıma işimizi Ertem Nakliyat’a verdik. Diğer firmaları tek tek aradık ve en uygun fiyatı burda bulduk. Biraz tedirgin olduk ama Halil Bey bize gereken bilgiyi verdi. İşimizin arkasındayız dediler. Gerçekten de eşyalarımızı aldıkları gibi sorunsuzca 14. kata taşıdılar. Çevreme sizi tavsiye edeceğim. Teşekkürler emeğinize sağlık…

  • Zeliha AYDIN ŞİMŞEK

    - Ekim 28, 2017 12:40 pm

    Merhabalar. Geçen hafta Ertem Nakliyat firması ile eşyalarımızı taşıdık. Gerçekten dürüst davranışlarından ötürü çok minnettarım kendilerine. Eşyalarımızı olabildiğince düzgün bir şekilde taşıyıp yerleştirdiler. Biraz uzun sürdü ama problem değil. Gayet başarılı ve temiz insanlar. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler diliyorum.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.